O nás

Hašpl a.s.

 

Společnost Hašpl a.s. je jedním z předních evropských specialistů na spojovací materiál v oblasti stavebnictví. Už přes 25 let jsme spolehlivým partnerem výrobců dřevěných palet, velkoobchodů, maloobchodů, ale i drobných řemeslníků. Dodáváme spojovací materiál ze standardního výrobního programu, ale vyrábíme i produkty šité na míru požadavkům zákazníků.
 

Kdo jsme

Jsme tradiční česká rodinná firma, která k dnešnímu dni zaměstnává 230 lidí v různých oborech. Začínali jsme v roce 1991 v Machově jako rodinná malovýroba s kapacitou okolo 150 tun hřebíků ročně. I přes podstatné rozšíření sortimentu o další spojovací materiál zůstávají právě hřebíky naším hlavním výrobním programem. Objem jejich výroby se neustále zvětšuje, v současné době je to okolo 25 000 tun vyrobených a vyexpedovaných hřebíků ročně. Část zboží je určena pro tuzemský trh; více jak polovina z tohoto množství však odchází mimo území České republiky. České hřebíky znají a používají zákazníci téměř v celé Evropě.

 

Filozofie společnosti

Jsme dlouhodobě úspěšná firma, která se na vrcholu drží díky poctivé práci, elánu a chuti vytvářet hodnoty. Proto nám záleží na naší pověsti, vážíme si poctivosti svých zaměstnanců i důvěry svých zákazníků. Hlavní myšlenkou a smyslem naší práce je spojování – ať už doslova – tím, co vyrábíme a dodáváme, tak i tím, jak se chováme ke svým zaměstnancům, svým partnerům a svému okolí. Právě proto jsme za své motto zvolili sousloví … žijeme spojováním.

 

Kvalita a ocenění

Aby výrobky obstály v celosvětové konkurenci, klademe od samého začátku důraz na nekompromisní kvalitu. Řetězec kontroly jakosti začíná u vstupních materiálů, pokračuje přes fázi výroby a končí výstupní kontrolou před expedicí zboží. Protože chceme, aby si naše výrobky udržely dlouhodobý standard kvality, prochází výrobní program stálou modernizací. Na jedné straně tak zachováváme tradiční hřebíkovou výrobu na klasických konvenčních strojích, na straně druhé disponujeme špičkovými zařízeními na výrobu, čištění, válcování a balení.

Dokladem jakosti výrobků Hašpl jsou také různé certifikáty a osvědčení.


 

Historie firmy Hašpl a.s.

 

2021

Slavíme 30 let od založení.

2020

Velké investice do nových technologií.

2019

Začínáme s velkou rekonstrukcí hlavní administrativní budovy našeho centálního skladu v Hynčicích. Neustále rozšiřujeme sortiment, například o chemické kotvy a pěny.

2018

Klademe důraz na komunikaci se zákazníky - vytvořili jsme moderní webovou prezentaci, připravili inovovaný e-shop, přidali nové komunikační kanály (sociální sítě).

2016

V roce, kdy firma oslavila 25 let od svého vzniku, jsme zprovoznili centrální sklad a expedici kompletního sortimentu v Hynčicích, kam byla přesunuta i podniková prodejna z Velkého Poříčí.

2012

Rozšiřujeme sortiment! Nyní nabízíme širokou škálu spojovacího materiálu od hřebíků, přes vruty až po tesařská kování. Společnost se rozrostla na kvalifikovaný tým o 180 zaměstnancích s výrobní kapacitou 22 tis. tun hřebíků ročně.

2011

U příležitosti 20. výročí založení společnosti jsme představili nové logo a nový vizuální styl společnosti.

2005

Změna právní formy z původní fyzické osoby Václav Hašpl na akciovou společnost Hašpl a.s.

2003

Zahájena výroba v druhém provozu v Hronově.

1999

Stěhování firmy včetně výroby do vlastního areálu ve Velkém Poříčí.

1993

Přesun do větších pronajatých prostor v Hronově.

1991

Pan Václav Hašpl zakládá rodinnou výrobu hřebíků v Machově.