Fastener Fair Stuttgart je za námi

Hašpl a.s.
Hašpl a.s. - Fastener Fair Stuttgart je za námi - žijeme spojováním

Ve dnech 19. - 21. března 2019 se konal již 8. ročník největšího veletrhu spojovací a kotevní techniky - Fastener Fair Stuttgart. A my byli opět u toho..

Ve druhé polovině března se otevřely brány největšího veletrhu spojovací a kotevní techniky, Fastener Fair Stuttgart. Koná se jednou za dva roky a sejdou se zde vždy nejvýznamnější hráči tohoto odvětví nejen z Evropy, ale i v rámci celého světa. Samozřejmě, že na takovém podniku nesměla chybět ani společnost Hašpl a.s. Prezentovala se zde jako přední evropský výrobce hřebíků, včetně těch páskovaných, který ale dokáže nabídnout ucelený sortiment dalšího spojovacího materiálu.
Stuttgartské výstaviště letos hostilo 987 vystavovatelů ze 45 zemí světa, kteří prezentovali vyčerpávající sortiment výrobků pro spojovací a kotvící technologie. Veletrh je určen pro odborné publikum – sejdou se zde výrobci, distributoři, dodavatelé, projektanti a experti z dalších souvisejících odvětví.

V době, kdy celému světu vládnou nové technologie v čele s internetem, je namístě otázka, zda mají veletrhy ještě co říct? Současné veletrhy slouží spíše jako meeting points – je to příležitost setkat se se zahraničními zákazníky na jednom místě, odprezentovat novinky, shrnout spolupráci a nabídnout řešení “na míru”. Přesně takový byl i letošní Fastener Fair ve Stuttgartu.